У дворику філармонійного центру Марі співала шедеври Луї
Про творчість під час війни відома українська джазова співачка Марі Жигінас каже так: “Для мене мистецтво, а тим паче музика — реабілітація моєї души, моєї частки людяності та віри в життя.
Тому ми продовжуємо співати і намагатимемося відновити почуття!”
8 червня 2024 року співачка разом з мікрохором “FINGERS” та ансамблем “PalmBand” виступила у Чернігові. І не деінде, а на кращому джазовому майданчику — у затишному дворику обласного філармонійного центру. Численні чернігівські любителі джазу були у захваті від проєкту “MariSingsLouis”: програма була складені з творів з репертуару Луї Армстронга — творів, що давно стали класикою світового музичного мистецтва.
Співачка переосмислила творчий спадок великого американського джазмена. Тим самим евергріни Армстронга отримали нове звучання, новий дух. А завдяки мікрохору “FINGERS” під орудою Марі Жигінас та гурту “PalmBand” (Дмитро Кришталь – труба, СаїдСагітов – тромбон, Наталія Лебедева – клавішні, Єгор Абрамов – бас, Данило Корінь – барабани) — і нову гармонійність.
У виступі Марі Жигінас та “FINGERS” було те, чим живе сучасний джаз — щирість, сповненість емоціями, запал. І артисти радо ділилися ними з публікою.
Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.