Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 19:11:50

Презентація книжки Олени Кузьміної «Морок над містом»

25.05.2024   00:00Агенцiя

Доброго дня! 25 травня запрошуємо до ЦБ ім. М.М. Коцюбинського на презентацію книжки Олени Кузьміної «Морок над містом».
Олена Кузьміна – українська письменниця, авторка антиутопії «Проєкт "Лабіринт"» та урбан-фентезі «Морок над містом». Кураторка проєкту «Своя полиця» на підтримку жанрової української літератури. Лауреатка Коронації Слова 2021 у номінації «Вибір видавця».
"Морок над містом" - іронічне урбан-фентезі, дія якого відбувається у Києві. Головна героїня, яка звикла вважати себе звичайною невдахою, раптом починає бачити неживих і немертвих істот, яких у Києві виявилося повно, та відкриває для себе той бік історії столиці, про який навіть не підозрювала.

З повагою, Чернігівська міська ЦБС

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.