Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 07:20:17

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати виставку «Крим, який ми пам’ятаємо»

17.05.2024   00:00Агенцiя


Тема Криму присутня у творчому доробку великої кількості українських художників II пол. ХХ-ХХI ст. ст. з фондів музею (в оригіналах та кольорових копіях), виконаних  як представниками кримської школи, так і інших регіонів України. Кожний з цих творів можна розглядати як відповідь на питання: «Що для мене є Крим?», адже багатьох митців пов’язують з ним довготривале перебування або незабутні творчі спогади.
Виставка підготовлена з нагоди 80-х роковин депортації кримськотатарського народу з Криму та 70-річчя приєднання Криму до України.
 

Відкриття 17 квітня 2024 року  у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана .
Детальну інформацію можно дізнатись за номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

 

 

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини