Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати виставку «Скорботний шлях Бахмуту».
На виставці будуть представлені унікальна колекція барельєфів «Різьбленка» майстра традиційних народних ремесел із Бахмута Дмитра Денисенка та графічні твори VIA DOLOROSA. Твори відображають біблійні мотиви Страстей Господніх – Скорботний шлях Ісуса Христа на Голгофу.
Виставка «Скорботний шлях Бахмуту» має на меті зберегти пам’ять про трагічні події, що відбулися в місті під час російсько-української війни, та привернути увагу світової спільноти до проблем Бахмуту.
«Скорботний шлях Бахмуту відображений за допомогою різьблених барельєфів на страусиній шкарлупі товщиною пів міліметра. Ми отримуємо просторове об'ємне зображення за допомогою світла, кольору, світлотіні та глибини прорізі» так характеризує свої роботи сам автор Дмитро Денисенко. ці експонати вдалося врятувати та вивезти з-під ворожих обстрілів, але частина експозиції була знищена внаслідок бойових дій.
Організаторами виставки є Управління культури Бахмутської міської ради та Благодійний фонд «Бахмут. Допомога. Відродження».
Відкриття 16 травня 2024 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана
Детальну інформацію можно дізнатись за номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.