Персональна виставка Олексія Крюка "Через тернії вічності"
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати персональну виставку Олексія Крюка «Через тернії вічності», присвячену 80-річному ювілею автора.
Олексій Олексійович народився на Дніпропетровщині, у 1975 році закінчив Київський художній інститут, де педагогами з фаху були Віталій Шостя, Тимофій Лящук. Цього ж року отримав направлення до міста Чернігів – художником живописцем. Пізніше став членом Національної спілки художників України з 1986 року.
Митець квапиться відтворити плинну мить і робить це дуже майстерно, дослухаючись до власних думок. Любов, Віра, Пошук, Істина – теми, які повсякчас хвилювали, хвилюють і хвилюватимуть людство. На виставці представлено 18 робіт, виконаних у техніках олії та пастелі.
Приходьте на відкриття,щоб поспілкуватися з художником та першими насолодитися виставкою.
Відкриття відбудеться 25 квітня 2024 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
Запрошуємо представників ЗМІ.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.