Прес-конференція на тему: “Новий сервіс для платників – РРО з електронною контрольною стрічкою”
Державна податкова служба у Чернігівській області запрошує взяти участь у прес-конференції на тему: “Новий сервіс для платників – РРО з електронною контрольною стрічкою”.
З журналістами зустрічаються заступник голови В.В.Акименко, начальник управління податкового контролю Є.В.Шульга, завідувач сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю І.І.Єсипенко.
Прес-конференція відбудеться 21 грудня 2012 року за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська,11, ДПС у Чернігівській області, 4-й поверх, зал засідань.
Початок об 11 годині.
Питанню електронної звітності присвячена інтернет-конференція за участі заступника голови ДПС у Чернігівській області Віктора Акименка
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.