Круглий стіл "Що турбує чернігівську молодь?"
На заході будуть презентовані результати аналітичного дослідження, яке проводили Клуб молодого політолога та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень. Передбачається обговорення та підготовка рекомендацій для покращення місцевої молодіжної політики
До обговорення запрошуються представники державних органів, громадських організацій, ЗМІ та усі зацікавлені.
Захід реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання пп. 4, 8 обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки «Чернігівська громада».
Місце зустрічі: м. Чернігів, Вул.. Полуботка, 6А (Експертний клуб «Чиста політика)
Час зустрічі: 18 грудня (18.00)
Контакти: 093 118 99 42 (Олександр)
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.