Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 04:25:50

Благодійний вечір до Дня Святого Миколая

19.12.2012   17:00Агенцiя

Щорічну благодійну акцію до Дня Святого Миколая проводить Чернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт».

У рамках акції відбудеться виставка-продаж творчих робіт юних художників - учнів художніх шкіл, студій, та творчих майстерень Чернігова та області.

Благодійні виставки до Дня Святого Миколая вже стали традиційними для музею сучасного мистецтва. У цьому році акція направлена на підтримку юного покоління художників, їх розвиток у мистецтві та становлення творчої самосвідомості.

Вподобану роботу можна буде придбати, а усі вилучені в ході акції кошти будуть передані безпосередньо дітям-авторам творів.

Благодійний вечір до Дня Святого Миколая – це свято людської доброти та турботи, можливість подарувати дитині віру в свою унікальність та обдарованість, створити для маленького митця його особисту казку.

Благодійний вечір відбудеться 19 грудня о 17:00.

Виставка-продаж триватиме до 23 грудня 2012 року.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ