Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 08:10:39

"Практичне застосування результатів громадського моніторингу державних закупівель у Чернігівській області"

12.12.2012   12:00Агенцiя

12 грудня о 12:00 в готелі Профспілок (вул. Шевченка 105-А) відбудеться круглий стіл за темою "Практичне застосування результатів громадського моніторингу державних закупівель у Чернігівській області".
Це фінальний круглий стіл в проекті "Реалізація методики громадського моніторингу - основа прозорості державних закупівель", що досліджував районні та міська адміністрації Чернігівської області на предмет розпорядженнями коштів, що не підпадають під процедуру тендерних закупівель.
Експерти в даному проекті розкажуть про всі виявлені аспекти в ході моніторингу адміністрацій в нашій області.
Запрошені на круглий стіл - представники депутатського корпусу, представники ОДА та міськради, громадські експерти.
Також директор Центру політичних студій та аналітики  (м.Київ) Віктор Таран розкаже про особливості проекту в цілому по Україні.
Початок о 12:00
Адреса: М. Чернігів, вул. Шевченка 105-А, аудиторія 202.
Початок реєстрації о 11:30.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини