Джазовий вечір у бібліотеці М.М. Коцюбинського до Міжнародного Дня джазу
28 квітня о 18.00 запрошуємо на джазовий вечір у бібліотеці М.М. Коцюбинського до Міжнародного Дня джазу.
Запрошені гості - гурт "Double Whisky": Максим Гапоненко (контрабас), Олександр Калиновський (гітара), Олександр Дробишевський (гітара), Михайло Скидан (скрипка).
Гурт заснований у 2019 році. Грає музику в стилі джаз-мануш або gypsy-jazz. Це стиль джазової музики, розроблений гітаристом Джанго Рейнхардтом і скрипалем Стефаном Граппеллі у Франції в 1930-х роках. Джанго Рейнхардт був найвідомішим музикантом, пов’язаним із циганським джазом, а його група, Quintette du Hot Club de France - найвпливовішим ансамблем у цьому жанрі.
До складу групи входили Рейнхардт на соло-гітарі, Граппеллі на скрипці та ритм-секція, що складалася з двох акустичних гітар і контрабаса.
Сьогодні джаз-мануш грають і насолоджуються ним в усьому світі. Є багато сучасних митців, які продовжують досліджувати стиль і просувати його в нових напрямках, залишаючись при цьому вірними його корінню. Колектив гурту "Double Whisky" представлений класичним складом для цього жанру - дві акустичні гітари, контрабас та скрипка.
Вхід вільний для користувачів бібліотеки.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.