Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 04:49:53

Вебінар «Компенсація за пошкоджене/знищене житло»

22.04.2023   10:00Агенцiя

Регіональна команда в Чернігівській області БО «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» запрошує взяти участь у вебінарі «Компенсація за пошкоджене/знищене житло».

Захід відбудеться 22 квітня 2023 року з 10:00 до 12:00 через платформу Zoom.

Під час заходу поговоримо про:
👉 національне законодавство, що регулює питання пов’язані з отриманням компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна;
👉 подання заяви про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна отримувачами компенсації;
👉 порядок розгляду заяв, прийняття рішень про надання компенсації;
👉 види компенсацій та умови/порядок їх використання отримувачами;
👉 додаткові способи фіксації пошкодження чи знищення майна;
👉 програми підтримки населення на рівні Чернігівської територіальної громади щодо питань пов’язаних із отриманням компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна.

Для участі, просимо обов’язково заповнити реєстраційну форму: http://surl.li/gmtas

Підключитися до конференції Zoom: http://surl.li/gmtbg

Ідентифікатор: 926 1367 3798
Код доступу: 842361

Захід відбудеться в рамках Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини