Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 02:38:27

Відкриття виставки за підсумками проєкту «This Place»

26.01.2023   15:00Агенцiя

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки за підсумками проєкту «This Place» (VAHA HUB). Грантовий проєкт реалізовано Чернігівським «Art and Media Hub» (Художній музей Галагана, ГО «Молодіжний драматичний театр «АмаТеа» та Приватна кіностудія) у партнерстві з хабами з Порто (Португалія) та Діярбакира (Туреччина). Підґрунтям для співпраці став політичний та історичний контекст трьох держав, які мають схожі тематичні фокуси – історії переміщених осіб. Це – курди в Туреччині, внутрішньо переміщені особи в Україні та жителі неєвропейського походження в Португалії.

Як один з результатів проєкту з боку партнерів на виставці представлена серія фотографій під назвою Nonexistent / Inessistent (Те, чого не існує), автор – Бедран Текін, Діярбакир, Туреччина.

Виставка репрезентує світлини з образами представників дискримінованих суспільних груп, створені засобами художньої фотографії, у авторській манері.

Відкриття 26 січня 2022 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір «ПідВал»).

Довідки за номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

Також відкриття буде доступне на сторінці музею https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.

#galagan_art_museum
Ми надихаємо!

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини