Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 02:53:35

Подаруй життя ялинці

18.12.2012   11:00Агенцiя

Чернігівська районна  газета «Наш край» спільно із експертним клубом «Чиста політика» оголошують про проведення соціальної екологічної акції «Подаруй життя ялинці».
Зазвичай після Новорічних свят тисячі зелених красунь опиняються на смітниках та звалищах, бо вони вже виконали свою «місію». Ініціатори акції пропонують спільними зусиллями покласти цьому край і зберегти життя багатьох молодих рослин.
Пропонуємо керівникам установ і організацій, депутатам усіх рівнів, представникам органів місцевого управління, бізнесменам і людям, яким небайдуже майбутнє нашого краю, долучитися до нашої акції й придбати ялинку у вазоні (чи кілька) та подарувати її навчальному, лікувальному або оздоровчому закладу, сільській (селищній) громаді.
Друга частина акції відбудеться навесні, коли ті, хто упродовж зими доглядав подаровані вами деревця – вихованці дитсадків, шкіл, лікувальних закладів та терцентрів – висадять їх у грунт. Таким чином, ви не лише збережете життя ялинці, а й долучитеся до озеленення рідного села або міста, де з часом з’являться ялинкові алеї.
Про хід акції та її учасників широко інформуватимуть засоби масової інформації Чернігова й області.
Прес-конференція, присвячена початку акції «Подаруй життя ялинці», відбудеться 18 грудня об 11:00 в експертному клубі «Чиста політика», за адресою м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6-А.
У заході візьмуть участь: представники Чернігівської міської ради, Чернігівської районної державної адміністрації, організатори акції, а також співробітники ДП «Чернігівський лісгосп», які дадуть необхідну консультацію по догляду за деревцями.

Контактні телефони організаторів:
Редакція газети «Наш край»: (066) 559-40-74, (093) 4271479.
Експертний клуб «Чиста політика»: (0462) 973638

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини