Презентація благодійного проєкту для україських дітей “UNITY for children”
Благодійний арт-захід для дітей, що постраждали від війни:
• діти, котрі не виїзжали з міста під час наступу,
• діти Військових,
• діти, які втратили житло,
• діти, які вимушено переселені до Чернігова - ВПО
На жаль, сьогодні українські діти знайомі з війною не через мультфільми або книги. Вони зустрілись з нею віч-на-віч, хоч як би ми не хотіли захистити їх. Замкненість, нічні страхіття, лякаючі сюжети малюнків та розповідей - це найменші свідчення того, що війна безповоротно вплинула на них та змінила їхні життя. Більшість з цих дітей вже не вірить в казки, але ми знаємо, як допомогти їм побачити добро, відновити своє дитинство та повернути дитячі мрії.
🚩 Що? Благодійний арт-захід для дітей 7-17 років, які постраждали від повномасштабного вторгнення росії.
🚩 Коли? 18 грудня
🚩 Де? Художній музей Галагана / Galagan Art Museum - Chernihiv, Ukraine, за адресою Музейна, 6
Коротка програма:
13:00-14:30 – мистецькі майстер-класи для дітей
15:00-16:00 – презентація благодійного проєкту для україських дітей “UNITY for children” та картини-історії дітей, на яку запрошуються всі охочі жителі Чернігова, що хочуть вплинути на життя дітей Чернігівщини та ВПО.
Протягом презентації благодійного проєкту ви матимете можливість придбати ляльки-мотанки, листівки, пазли, чашки та іншу сувенірну продукцію з дитячими ілюстраціями. Усі вилучені з продажів кошти будуть спрямовані на допомогу діткам, що постраждали від війни.
Запрошуємо Вас підтримати наших дітей сьогодні для їх щасливого майбутнього.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.