Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 13:03:25

Творча зустріч з письменником Василем Іваниною "Наталія Розумовська: доля матері-козачки"

21.10.2022   14:00Агенцiя

21 жовтня о 14.00 запрошуємо всіх охочих до участі у творчій зустрічі з письменником Василем Іваниною "Наталія Розумовська: доля матері-козачки" (за мотивами історичного роману "Сонце на Лемеші").
Василь Іванина народився 8 липня 1947 року в селі Шапіхи Козелецького району Чернігівської області. Український прозаїк, перекладач. Член НСПУ з 1993 року.
Під час заходу ви зможете також придбати книги автора з автографом, зробити фото на згадку.
Реєстрація для участі в Zoom-конференції триватиме до 20 жовтня до 16.00 за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1eyhMyp0yiJKuCpgmVlQLE_sh76AKL4gaMJiqhxXVWz8/viewform?edit_requested=true

Посилання на конференцію буде розіслано особисто кожному учасникові на електронну пошту напередодні. Трансляція відбуватиметься на сторінці бібліотеки у Фейсбуці за посиланням: https://www.facebook.com/bibliotekaKorolenkaChernigiv

Організатори – Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, ГО "Спілка жінок Чернігівщини".

За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна, головна бібліотекарка відділу відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, тел. (0462) 67-61-97, (063) 88-56-204.
Електронна пошта: korolenkozahodu@gmail.com


Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини