Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 07:25:11

Форум «Бізнес твого міста»

30.01.2022   12:00Агенцiя

Чернігівськоа молодіжна рада запрошує на форум «Бізнес твого міста», присвячений підприємництву Чернігова та його успішним представникам.

З0 січня, початок о 12:00, Агенція регіонального розвитку (вул. Преображенська, 12) - початок реєстрації учасників об 11.45, тож будьте завчасно.
Спікерами заходу будуть:
✔️Костянтин Іванов – Президент Чернігівської  Торгово-промислової палати, найбільшої бізнес-асоціації в Чернігівській області.
Чернігівська ТПП
✔️ Костянтин Макаров – Генеральний директор SendPulse, міжнародної IT компанії, єдиної платформи для маркетингу та продаж.
SendPulse
✔️Олександр Суворов - Засновник Pet Technologies, української експортно-оріентованої компанії, розробника та виробника обладнання для видування ПЕТ - пляшок та прес-форм.

Учасники форуму поділяться своєю історією та розкажуть, як від ідеї перейти до створення компанії міжнародного рівня, а також розкриють секрети, як не зупинитись на перших невдачах!

Організатор: Чернігівська молодіжна міська рада

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.