МАРАТОН “Вигоряння немаЄ НАТХНЕННЯ!”
НІ! - професійному вигорянню й хандрі. ТАК! - синергії співтворчості й натхнення!
Безліч усмішок - відкриттів - знайомств.
саморозвиток для вас - приємне хобі;
знайомство з цікавими людьми як ковток свіжого повітря;
ви прагнете вдосконалювати свою викладацьку майстерність;
ви турбуєтесь про свій внутрішній ресурс та психологічний баланс;
вас надихає спілкування з однодумцями.
навчитись запобігати професійному вигорянню;
зрозуміти себе, свої емоції, потреби;
дізнатись про цікаві й корисні в навчанні мнемотехніки;
“прокачати” навички дизайну інформації в мультимедійних презентаціях;
наповнитись ціннісними сенсами й ресурсом;
відкрити в собі джерело креативності та натхнення у переддень Різдва.
Є можливість отримати сертифікат про участь у Маратоні "Вигоряння немаЄ НАТХНЕННЯ" (15 годин / 0,5 кредити ЄКТС).
ОНЛАЙН за посиланням Zoom: https://cutt.ly/3Y5v11X
Идентификатор конференції: 421 311 2415
Код доступа: 12345
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.