Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 01:56:04

Вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор»

26.11.2021   15:00Агенцiя

26 листопада о 15.00 у Чернігові (Преображенська, 12) відбудеться вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор».

Акселераційну програму розробили Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації. Навчання відбулося в межах обласної «Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки».

Мета — розвиток підприємств Чернігівщини (збільшення прибутковості, розширення ринкової долі, збільшення робочих місць, розширення асортименту товарів, нові контракти, ріст прибутковості, формування підприємницької логіки).

Участь у навчанні взяли 12 учасників. Вони намагаються розвинути такі види бізнесу як: власне виробництво товарів з деревини, сувенірів, декору для дому; навчання та розвиток дітей; неформальні освітні заходи у форматі meet up; виробництво одягу та домашнього текстилю; розвиток 3D-технологій та мистецтва в регіоні тощо.

Під час навчання учасники отримали інформаційну та практичну підтримку від експертів та менторів з реального бізнесу. Зокрема, тренери навчили підприємців основам диджиталізації, брендування, таргетингу, кризового менеджменту, пошуку фінансування бізнесу, фандрейзингу тощо.

Серед тренерів були фінансист-практик з 20-річним стажем Оксана Пономаренко, тренер з цілепокладання та ефективності, HR Марія Куравська, бізнес-консультант Михайло Брижко, SMM-спеціаліст Тетяна Бойправ, Засновниця «Ательє мови Дарини Щасливенко» Дарина Щасливенко, власниця рекламного агентства «YAVOKO» Тетяна Яворська. Окрім того, президент Чернігівської торгово-промислової палати Костянтин Іванов надавав учасникам менторську допомогу.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини