Пресконференція "Відновлення Фестивалю документального кіно в Чернігові"
Зустрічайте 18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області !
29 листопада 2021 року об 11:00 на платформі Zoom розпочинається презентація 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області.
11 днів. 5 населених пунктів. 12 фільмів. Вражаючі документальні фільми, не прості дискусії, та неймовірні емоції.
Запрошуємо представників медіа долучитись до прес-конференції за посиланням
https://us02web.zoom.us/j/84973673121?pwd=citPMGNGbldVNnY0Q09OQUtWT3lUZz09
Ви зможете поспілкуватись з безпосередніми організаторами, отримати інформацію про тему, виклики та новинки цьогорічного фестивалі, познайомитись із експертами.
Цього року майданчиками для показів та обговорень фільмів Мандрівного стануть кінотеатри, будинки культури, школи, вищі навчальні заклади, кіноклуби Docudays UA, бібліотеки, установи Державної кримінально-виконавчої служби України та інші локації.
Усі фестивальні офлайн-події відбудуться з дотриманням карантинних норм. Також ми проведемо онлайн-кінопокази та просвітницькі заходи. Глядачі й глядачки зможуть поспілкуватися з запрошеними правозахисниками/-цями, експерт(к)ами з різних сфер, діяч(к)ами культури.
Для додаткової інформації чи за деталями звертайтеся:
Палькова-Свірчевська Ольга, керівниця проекту в Чернігівській області
Емейл: elgawork@gmail.com
Номер телефону: +38 063 33 77 469
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.