Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 14:29:18

Вебінар «Співпраця локальних медіа з ГО та проведення адвокаційних кампаній»

12.11.2021   12:00Агенцiя

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує редакторів та журналістів реформованих ЗМІ Житомирської, Сумської та Чернігівської областей в п’ятницю, 12 листопада, взяти участь у вебінарі із налагодження зв’язків з місцевими громадськими організаціями  для вирішення проблем в громадах шляхом реалізації спільних проектів.

Під час вебінару дізнаєтесь:

- про участь громадян в процесі прийняття рішень
- про поняття адвокації
- кому та коли може може знадобитися адвокація
- про організацію адвокаційних кампанії на локальному рівні.
- про співпрацю громадських організацій та ЗМІ

Реєструйтесь на вебінар, який відбудеться 12 листопада  (п’ятниця), початок о 12.00 за посиланням https://ngo.zt.ua/media-ngo-21 (якщо гіперпосилання не працює, то скопіюйте посилання до адресної строки браузера)

Тренерка – Вікторія Безсмертна, Голова ГО «Інститут Креативних Інновацій», координаторка проєкту «Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області»(НДІ), національна експертка проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Програма вебінару надсилається зареєстрованим учасникам/цям.

Вебінар відбудеться в рамках проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Довідки: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 097-087-00-10;
Ірина Новожилова, 0674104958, ztpres@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини