Міжнародний день сліпих відзначать у Чернігові
13 ноября – Международный день слепых. Эта дата выбрана для того, чтобы привлечь внимание людей во всем мире к проблемам тех, кто потерял зрение и оказался в трудной жизненной ситуации. Этот день в Чернигове не пройдет незамеченным! В 13.00 на Красной площади слабозрячие детки и их родители будут отпускать в небо воздушные шарики с нарисованными на них глазками в очках. Приглашаем всех черниговцев и представителей СМИ присоединиться к этой акции!
Организатор этой акции - общественная организация «Голос батьків», которая объединяет родителей деток с особыми потребностями.
Контакты: Елена Трубенок,068-120-36-90
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression