Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 червня, 09:46:25

Сузір’я XX століття в Чернігові

13.11.2012   12:00Агенцiя

13 листопада о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (в Будинку Колегіуму, на Валу) з нагоди 55-ї річниці заснування Дирекції художніх виставок України відкривається виставка творів мистецтва цілої плеяди відомих українських художників та скульпторів.
Виставка «Сузір’я XX століття» має на меті ознайомити широку громадськість з кращими надбаннями вітчизняного живопису кінця XX – початку XXI століть.
До експозиції виставки залучені 35 творів з колекції Дирекції художніх виставок України. Кожна картина розкриває творчу індивідуальність художника, його професіоналізм, пошук оригінальної пластичної мови. Це свідчення про роздуми митців про істинне і одвічне, про пошук краси і гармонії в нашому недосконалому світі.
Під час відкриття виставки буде представлено твори провідних митців українського живопису, скульптури, графіки. Їхні імена широко знані як в Україні, так і за її межами. Творчий доробок художників є невід’ємною частиною збірок багатьох українських музеїв, мистецьким надбанням нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.