Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 06:01:53

Сузір’я XX століття в Чернігові

13.11.2012   12:00Агенцiя

13 листопада о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (в Будинку Колегіуму, на Валу) з нагоди 55-ї річниці заснування Дирекції художніх виставок України відкривається виставка творів мистецтва цілої плеяди відомих українських художників та скульпторів.
Виставка «Сузір’я XX століття» має на меті ознайомити широку громадськість з кращими надбаннями вітчизняного живопису кінця XX – початку XXI століть.
До експозиції виставки залучені 35 творів з колекції Дирекції художніх виставок України. Кожна картина розкриває творчу індивідуальність художника, його професіоналізм, пошук оригінальної пластичної мови. Це свідчення про роздуми митців про істинне і одвічне, про пошук краси і гармонії в нашому недосконалому світі.
Під час відкриття виставки буде представлено твори провідних митців українського живопису, скульптури, графіки. Їхні імена широко знані як в Україні, так і за її межами. Творчий доробок художників є невід’ємною частиною збірок багатьох українських музеїв, мистецьким надбанням нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ