Інформаційно-методичний семінар для органів місцевого самоврядування Чернігівщини
12 листопада в обласній раді відбудеться інформаційно-методичний семінар для органів місцевого самоврядування Чернігівщини на тему: “Перспективи проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та особливості його проведення у 2013 році”.
В його роботі візьмуть участь представники Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, обласної ради, обласної державної адміністрації, голови районних, міських рад – члени обласної асоціації органів місцевого самоврядування “Ради Чернігівщини”, керівник сільських, селищних територіальних громад та засоби масової інформації.
Початок – об 11.00
Місце проведення – Конферец-зал (III поверх будинку засідань обласної ради)
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.