Медіа дискусія «За яких умов українські регіональні ЗМІ стануть сильнішими після пандемії та воєн з олігархами?»
У четвер, 9 вересня 2021 року о 12:00 в коворкінгу «Простір ідей», (вул. Гетьмана Полуботка, 11) відбудеться медіа дискусія «За яких умов українські регіональні ЗМІ стануть сильнішими після пандемії та воєн з олігархами?» Запрошуємо зацікавлених!
Питання до обговорення:
· Якість контенту сучасних регіональних ЗМІ, провідні герої «джинси» та проросійські меседжі – результати моніторингу Інституту демократії імені Пилипа Орлика на Чернігівщині та в інших регіонах
· Рейтинг місцевих видань за дотриманням професійних стандартів. Хто перемагає на Чернігівщині?
· Монетизація VS Джинса: чи дійсно джинсувати вигідно?
· ЗМІ Чернігівщини та редакційна незалежність: якими є стосунки із місцевою владою?
· Чи відповідає контент регіональних ЗМІ запитам громад та вимогам цифрової доби?
· Як розміщують рекламу на Чернігівщині?
· Ситуація у роздержавлених ЗМІ: чи спрацювала реформа?
Спікери:
- Наталя Стеблина, аналітикиня Інституту демократії Пилипа Орлика, доцентка кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса;
- Олександр Назаренко, голова Чернігівського обласного осередку НСЖУ;
- Петро Антоненко, засновник і видавець газет «Світ-інфо» та «Струна»;
- Павло Пущенко, представник ГО "Інститут масової інформації" в Чернігівській області.
Увага, для участі у заході просимо завчасно акредитуватися за тел.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 чи e-mail: victoriasydorova@gmai.com
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.