Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:42:26

Урочисте відкриття 30-метрового флагштоку та підняття найбільшого в області Державного Прапора України

23.08.2021   08:40Агенцiя

23 серпня, понеділок
08:40 — урочисте відкриття 30-метрового флагштоку та підняття найбільшого в області Державного Прапора України у рамках реалізації проєкту «Найбільший Прапор України».

Обласна акція «Я – громадянин України» з урочистим врученням паспортів юнакам і дівчатам (м. Батурин, територія Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», вул. Партизанська, 2).

До уваги представників ЗМІ! Прохання попередити про свою участь у заходах у м. Батурин, запланованих на 23 серпня, за номером телефону (0462) 67-53-72 до 17:00 год. 20 серпня.
Переїзд з Чернігова та у зворотному напрямку буде забезпечений. Виїзд — 23 серпня о 05:30 год. від Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА (вул. Шевченка, 7).

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини