Відкриття Музею боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині
19 серпня о 12:00 в історичному приміщенні обласної організації Народного Руху України відбудеться відкриття першої виставки, яка стане основою постійної експозиції Музею боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині. Презентація приурочена до 30-ї річниці незалежності України.
На виставці будуть представлені фотостенди, присвячені культорологічним походам «Дзвін–90» та «Козацькими шляхами», а також відновленню незалежності України. Вони створені на основі світлин та документів з архіву обласної організації НРУ і приватних колекцій.
Чернігівські просвітяни та рухівці розкажуть про події, які відбувалися у той легендарний час.
Організатори: Чернігівська обласна організація Народного Руху України, обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Чернігівська обласна організація Народного Руху України за сприяння Українського інституту національної пам’яті.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: приміщення обласної організації НРУ, вул. Івана Мазепи, 4 у Чернігові.
ПОЧАТОК ЗАХОДУ: о 12:00 19 серпня 2021 року.
Чернігівська обласна організація Народного Руху України
Чернігівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:25
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
13 листопада: цей день в Україні і світі 09:04
День 1358 Російська агресія - Day 1358 Russian aggression
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.