Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:58:55

Презентація довідника «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта»

16.08.2021   14:00Агенцiя

16 серпня в залі засідання Президії Чернігівської обласної ради відбудеться презентація довідника за авторством Борця за незалежність України у XX столітті Сергія Соломахи «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта». Редактор видання – Сергій Крамаренко, голова постійної комісії з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Чернігівської обласної ради. Консультант – Сергій Бутко, представник Українського інституту національної пам’яті.

Довідник підготовлено до 30-річчя проголошення Акту незалежності України з метою висвітлення процесу формування керівної еліти Чернігівщини у 1990–2020 роках. Видання призначене для істориків, краєзнавців, політиків, посадових осіб державної влади та місцевого самоврядування та всіх, хто цікавиться історією та сьогоденням Чернігово-Сіверщини.

Видання здійснено Чернігівською обласною організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка за сприяння політичних партій «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» та «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ».

На презентацію запрошенні керівники органів місцевого самоврядування та державної влади: голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш.

Місце проведення: зал засідань Президії Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43 (6 поверх)

Початок заходу: 14:00

Чернігівська обласна організація
Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини