Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 15:50:35

Чергове засідання прес-клубу "Ділове слово"

06.11.2012   11:00Агенцiя

Чергове засідання прес-клубу "Ділове слово" управління у справах преси та інформації облдержадміністрації відбудеться у вівторок, 6 листопада об 11:00 у залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу - "Про стан техногенної і природної безпеки в області та проведені заходи щодо забезпечення готовності органів управління і сил цивільної оборони області до реагування на надзвичайні ситуації".
Інформуватиме заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Дейнека.
У ході засідання будуть порушуватися такі питання:
1. Природні та техногенні загрози, які існують на території Чернігівської області.
2. Аналіз надзвичайних ситуацій і подій, які мали місце на території області протягом січня - жовтня 2012 року.
3. Заходи щодо забезпечення готовності органів управління та сил ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області до реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
4. Проблемні питання у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.