Футбольний турнір між громадами Прилуччини
3 липня, у місті Прилуки відбудеться фінал першого наймаштабнішого футбольного турніру серед дитячих команд ОТГ Прилуцького району та міста Прилуки.
Окрім видовищного футбольного матчу та визначення переможців, на вас чекає феєрична розважальна програма!
10:00 – Початок турніру;
12:00 – Урочисте відзначення переможців;
Та на десерт - незабутнє музичне дійство для дітей та дорослих:
12:45 – Фестиваль фарб HOLI
(у програмі: Master DJ, мильні кульки, дим-машина та безкоштовні фарби холі).
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression