Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 13:47:26

Відкриття виставки народного художника України Сергія Шишка

24.06.2021   15:00Агенцiя

Талант і професіоналізм, глибоке відчуття кольору, майстерна побудова композиції — так можна охарактеризувати творчість народного художника України Сергія Шишка (1911-1997).
Народився майбутній художник в Носівці 25 червня 1911 року. В 1929-1933 роках навчався в Київському художньому інституті, де на нього мала вплив творчість Федора Кричевського, Михайла Бойчука, Олександра Богомазова. З 1936 по 1943 рік Сергій навчається в Ленінграді в інституті живопису, скульптури та архітектури в майстерні художника-реаліста Бориса Йогансона. Маючи поєднання таких мистецьких освіт, Шишко, на думку мистецтвознавця Ольги Чорнобривцевої, крім того був під значним впливом творчості Шарля Франсуа Добіньї (представник Барбізонської школи живопису), Ежена Будена (попередник французького імпресіонізму), Клода Моне (один із засновників імпресіонізму), КаміляПіссарро ( представник імпресіонізму).
В фондах Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана зберігається творча добірка митця: 24 твори, 12 з яких подаровані автором. За його ініціативою в Седневі (де він часто працював на пленерах) був побудований Будинок творчості.
Метою цьогорічної виставки є репрезентація мистецької спадщини художника, ознайомлення з нею широкого загалу, вшанування пам’яті нашого земляка, який вніс значний вклад в розвиток образотворчого мистецтва. На виставці будуть представлені етюди повоєнного зруйнованого Чернігова, ліричні пейзажі, квіткові натюрморти .

Відкриття виставки відбудеться 24.06.2021 року у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6).
Початок о 15:00.
Виставка триватиме до 05.09.2021 року.
Куратор– Катерина Шульга.

Деталі – за тел.: 0462-611572

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини