Виставка ляльок від Музейного комплексу "Добрянець"
Вперше у Чернігові виставка ляльок від Музейного комплексу «Добрянець» Сергія Коноваленка. На виставці буде представлена приватна колекція яка нараховує 1250 порцелянових ляльок. У колекції музею великі за розміром «лялькові будинки», в яких є мініатюрні меблі. Наявні ляльки-мотанки не лише з України, а й Білорусі. Із сучасних ляльок будуть представлені модні й популярні реборни – ляльки, один в один схожі на немовлят. В експозиції також буде представлена колекція присвячена культурі та побуту старообрядців, що включає культові речі, елементи одягу, посуд, самовари, картини старообрядців. Деякі з них датовані XVII і XVIIІ ст., але більшість - ХІХ ст.
Відкриття: 29 трав. о 10:00
Останні новини Чернігівщини
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.
У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.