Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:24:58

Як ремонтують ділянку міжнародної траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі

29.03.2021   10:00Агенцiя

У понеділок, 29 березня голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко перевірить хід робіт з відновлення ремонту на ділянці дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі в рамках реалізації програми "Велике будівництво". Під час капітального ремонту буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, зовнішнє освітлення, а також нанесено розмітку.

Запрошуємо журналістів взяти участь у заході. Акредитація триває до 9.00 понеділка, 29 березня. Про своє бажання взяти участь у заході просимо повідомляти телефоном 050-954-83-54 або на пошту zmi.inform.dep.cn@gmail.com.

Для представників ЗМІ буде організований трансфер на місце зустрічі. Орієнтовний час виїзду: 10.00 понеділка, 29 березня, від Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.