Прем’єрний показ документальної стрічки “Трохи нижче неба”
23 березня прем’єрний показ документальної стрічки “Трохи нижче неба” в Чернігівському обласному молодіжному центрі.
Кінострічка розповідає про 4-х бійців вісімдесятої бригади ЗСУ, які загинули у боях за Донецький аеропорт у січні 2015 року: Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина.
Стрічку вже презентували у Києві, Луцьку, Тернополі, Рівному, Львові, Харкові, Одесі.
Продюсер фільму, автор ідеї – Михайло Ухман, воєнний журналіст, доброволець.
Руслан Горовий – режисер фільму.
Сергій Коновал – співпродюсер фільму, доброволець.
Початок фільму о 16.00.
Адреса: Чернігівський обласний молодіжний центр, вул. Магістратська, 3 (колишній кінотеатр біля Красної площі).
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression