Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:48:58

Всеукраїнська акція протидії міліцейському свавіллю

22.10.2012   10:00Агенцiя

22 жовтня у Чернігові та 19 містах України (Харкові, Києві, Маріуполі, Вінниці, Донецьку, Луганську, Черкасах, Хмельницькому, Сімферополі, Луцьку, Запоріжжі, Миколаєві та ін.) пройде всеукраїнська акція “Молодь знає – молодь контролює!” Захід спрямований на підвищення рівня обізнаності громади у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернення уваги суспільства та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками правоохоронних органів.

У Чернігові акція розпочнеться о 11:00 за адресою: вул.. Шевченко, 95 (перед першим корпусом Технологічного Університету) та вул.. Гетьмана Полуботка, 53 (перед корпусом ЧДПУ ім.. Шевченка).
Макет жовтої картки ви можете знайти на сайті Соціальній мережі активістів правозахисного руху за цим посиланням: http://hr-activists.net/events/molod-vislovit-ostann-poperedzhennya-ukra-nsk-i-m-l-ts. Дякуючи Центру “Соціальна дія” проекту “Без кордонів” серед матеріалів також доступна пам’ятка при затриманні для іноземних громадян.
Щорічна всеукраїнська акція, ініційована активістами соціальної мережі Human rightsactivistsin action та випускниками Освітньої програми “Розуміємо права людини”, відбудеться вже втретє. У 2010 році захід проходив 1 вересня та був приурочений до Дня знань. Тоді активістам мережі випускників Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” вдалося підвищити рівень обізнаності понад 18 000 студентів з 16 великих міст України та розпочати широку громадську дискусію щодо попередження неправомірних дій міліції. Ще 10 000 інформаційний карток розлетілося по навчальних закладах 20 міст у 2011 році. Місцеві ініціативи були активно підтримані адміністраціями навчальних закладів.
Інформація про місце та час, контакти координаторів акції у твоєму місті: https://docs.google.com/document/d/1wvBS5aWIefcqFnVI1nHVuYWgHaJ22sreL-_LeqYfsc8/edit
Або на сайті Соціальної мережі “Human rights activists in action”:
http://hr-activists.net/events/molod-vislovit-ostann-poperedzhennya-ukra-nsk-i-m-l-еы

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини