Передача допомоги соціальним закладам Чернігівщини благодійним фондом "Карітас України"
22 лютого, об 11.00 на території Чернігівського геріатричного пансіонату (Чернігів, вул. Безпалова, 12) відбудеться передача благодійної допомоги соціальним закладам Чернігівщини.
У заході візьмуть участь керівництво Чернігівської облдержадміністрації, представники благодійного фонду «Карітас України», представники соціальної сфери області.
«Карітас України» разом з компанією «Procter & Gamble» у березні 2020 року започаткували довгострокову акцію «Піклування в кожен дім» з метою надання засобів побутової хімії для широких верств населення, які мають низький дохід та найбільш вразливі до пандемії COVID-19.
Разом з тим, засоби гігієни в межах акції також передаються соціальним закладам — особливо тим, де перебувають літні люди, які знаходяться в групі ризику важкого перебігу захворювання на коронавірусну хворобу.
Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу. Про бажання взяти участь просимо повідомити за телефоном (0462) 678-694 до 9.00 понеділка, 22 лютого.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.