Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 00:57:28

Підписання меморандуму Програми USAID DOBRE із Чернігівською ОДА

29.01.2021   11:00Агенцiя

29 січня об 11:00 відбудеться урочисте підписання меморандуму з Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголошення 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі в Програмі USAID DOBRE.

У заході візьмуть участь керівник Програми DOBRE Браян Кемпл (онлайн), заступниця керівника Програми DOBRE Юлія Єсмуханова, заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода (онлайн, погоджується), керівництво Чернігівської ОДА, голови громад-партнерів: Тупичівської, Корюківської, Коропської, Новгород-Сіверської, Сосницької, Любецької, Ніжинської, Сновської, Лосинівської та Менської.

Додаткова інформація за телефоном 096 936 42 24, електронною поштою aniku1515@gmail.com − Анна Нікуліна, регіональна координаторка з комунікацій Програми DOBRE

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини