Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 09:44:38

Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві"

19.10.2012   10:30Агенцiя

19-20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53) розпочинає свою роботу дев'ята Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві", на яку з'їдуться близько 150 науковців з семи країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Татарстану, Республіки Адигея, Уельсу і Сполучених Штатів Америки. У конференції візьмуть також участь добровольці Корпусу Миру, які проходять педагогічну практику на базі університету.
Пленарне засідання розпочнеться 19 жовтня о 10:30
Філологи, культурологи, філософи і педагоги обговорюватимуть ключові проблеми, що хвилюють вчених різних країн у контексті глобалізації та інтеграції України в світовий освітній простір, зокрема:
- мультикультуралізм і полілог культур у постмодерній Європі;
- аспекти формування полікультурної особистості;
- проблеми навчання іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування;
- проблеми підготовки сучасного викладача іноземних мов і перекладача;
- проблеми дослідження дискурсу і тексту та ін.  
Співорганізаторами конференції є 6 провідних університетів України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Від України це - Київський національний лінгвістичний університет і Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Росію уособлюють Московський державний університет імені М.В. Ломоносова та Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, Республіку Білорусь - Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна та Гомельський державний університет імені Франциска Скорини.
Частина доповідачів зроблять свої доповіді з допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних засобів зв'язку. Під час роботи конференції відбудуться також презентації навчальних посібників, працюватимуть книжкові виставки.
Організатори також підготували насичену культурну програму для учасників конференції, щоб враження про гостинну Чернігово-Сіверську землю залишилися в їхній пам'яті назавжди.
Телефон: 0(462)677-414     

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:02

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 лютого до 8:00 18 лютого 2020 року.

На території Чернігівського району викрито підпільний цех

На території Чернігівського району викрито підпільний цех 08:44

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області в ході проведення операції «Акциз–2020» викрили черговий підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки.

Контрабандні цигарки продовжують штурмувати кордон

Контрабандні цигарки продовжують штурмувати кордон 08:30

У міжнародних автомобільних пунктах пропуску прикордонні наряди продовжили вилучати цигарки білоруського виробництва, які іноземні громадяни намагалися ввезти до України.

Прокурор поповнює місцевий бюджет

Прокурор поповнює місцевий бюджет 08:19

Статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначені повноваження, зокрема, селищних рад щодо забезпечення виконання бюджету, здійснення в установленому порядку фінансування видатків з місцевого бюджету.

Поліція встановлює обставини отримання тілесних ушкоджень священнослужителем на Ічнянщині

Поліція встановлює обставини отримання тілесних ушкоджень священнослужителем на Ічнянщині 08:10

У селі Припутні Ічнянського району поліцейські попередили конфлікт між громадянами, які розділилися у своїх релігійних симпатіях. Поліція встановлює, за яких обставин священнослужитель отримав тілесні ушкодження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини