Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 23:23:27

Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві"

19.10.2012   10:30Агенцiя

19-20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53) розпочинає свою роботу дев'ята Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві", на яку з'їдуться близько 150 науковців з семи країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Татарстану, Республіки Адигея, Уельсу і Сполучених Штатів Америки. У конференції візьмуть також участь добровольці Корпусу Миру, які проходять педагогічну практику на базі університету.
Пленарне засідання розпочнеться 19 жовтня о 10:30
Філологи, культурологи, філософи і педагоги обговорюватимуть ключові проблеми, що хвилюють вчених різних країн у контексті глобалізації та інтеграції України в світовий освітній простір, зокрема:
- мультикультуралізм і полілог культур у постмодерній Європі;
- аспекти формування полікультурної особистості;
- проблеми навчання іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування;
- проблеми підготовки сучасного викладача іноземних мов і перекладача;
- проблеми дослідження дискурсу і тексту та ін.  
Співорганізаторами конференції є 6 провідних університетів України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Від України це - Київський національний лінгвістичний університет і Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Росію уособлюють Московський державний університет імені М.В. Ломоносова та Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, Республіку Білорусь - Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна та Гомельський державний університет імені Франциска Скорини.
Частина доповідачів зроблять свої доповіді з допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних засобів зв'язку. Під час роботи конференції відбудуться також презентації навчальних посібників, працюватимуть книжкові виставки.
Організатори також підготували насичену культурну програму для учасників конференції, щоб враження про гостинну Чернігово-Сіверську землю залишилися в їхній пам'яті назавжди.
Телефон: 0(462)677-414     

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини