Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 18:11:57

Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві"

19.10.2012   10:30Агенцiя

19-20 жовтня у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53) розпочинає свою роботу дев'ята Міжнародна науково-практична конференція "Мови у відкритому суспільстві", на яку з'їдуться близько 150 науковців з семи країн - України, Росії, Республіки Білорусь, Татарстану, Республіки Адигея, Уельсу і Сполучених Штатів Америки. У конференції візьмуть також участь добровольці Корпусу Миру, які проходять педагогічну практику на базі університету.
Пленарне засідання розпочнеться 19 жовтня о 10:30
Філологи, культурологи, філософи і педагоги обговорюватимуть ключові проблеми, що хвилюють вчених різних країн у контексті глобалізації та інтеграції України в світовий освітній простір, зокрема:
- мультикультуралізм і полілог культур у постмодерній Європі;
- аспекти формування полікультурної особистості;
- проблеми навчання іноземної мови як засобу міжкультурного спілкування;
- проблеми підготовки сучасного викладача іноземних мов і перекладача;
- проблеми дослідження дискурсу і тексту та ін.  
Співорганізаторами конференції є 6 провідних університетів України, Російської Федерації та Республіки Білорусь. Від України це - Київський національний лінгвістичний університет і Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Росію уособлюють Московський державний університет імені М.В. Ломоносова та Академія підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки працівників освіти, Республіку Білорусь - Брестський державний університет імені О.С. Пушкіна та Гомельський державний університет імені Франциска Скорини.
Частина доповідачів зроблять свої доповіді з допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних засобів зв'язку. Під час роботи конференції відбудуться також презентації навчальних посібників, працюватимуть книжкові виставки.
Організатори також підготували насичену культурну програму для учасників конференції, щоб враження про гостинну Чернігово-Сіверську землю залишилися в їхній пам'яті назавжди.
Телефон: 0(462)677-414     

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини