Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 00:51:22

Онлайн-презентація книги "Останній лицар гетьмана"

04.12.2020   15:30Агенцiя

4 грудня о 15.30 відбудеться онлайн-презентація книги "Останній лицар гетьмана" Оксани Зененко.

Оксана Зененко – херсонська письменниця, випускниця Херсонського державного технічного університету. Дебютувала 2014 року з романом "Таємниця іноземки" та повістю "Мрії збуваються" у видавництві "Ліра+". 2019 року у всеукраїнській газеті "Дебют" вийшов друком роман "Чемпіонка". Восени того ж року стала співавтором збірки "Покрова через Збруч" від видавництва "КМ-Букс".
В основу роману "Останній лицар гетьмана" лягло тривале захоплення авторки історією України, зокрема дослідження епохи Гетьманщини. Поруч із художніми персонажами у творі присутні реальні історичні постаті XVII століття, а сам сюжет відкриває таємничу завісу визвольної війни під проводом гетьмана Петра Дорошенка. На читачів також чекають розповіді про дивовижне кохання крізь прірву часів, легендарних воїнів-характерників і бойові дії... А ще – про доленосні події часів правління гетьмана Дорошенка, його поразки та перемоги, що мали неабиякий вплив на подальшу долю країни…
Роман «Останній лицар гетьмана» побачив світ у видавництві «Український пріоритет» (м. Київ) у березні 2020 року.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85216317289?pwd=aHM2MFdySkVkUlVrZ1FyY3RYTU1kUT09
Ідентифікатор конференції: 852 1631 7289
Код доступу: kF5621

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини