Відкриття виставки "З молитвою у житті"
23 листопада Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки "З молитвою у житті".
На виставці представлено близько 30 ікон класичного канонічного письма, виконаних у стилі українського бароко, а також творів на сакральну тематику.
Свої оригінальні і неповторні роботи привезли митці з Києва Наталія Гладовська, Олена Думбадзе (Лаврські іконописні майстерні ім.І.Їжакевича). Мисткині є ученицями видатного митця Миколи Стороженка, який займався відродженням і збереженням традицій іконопису.Зазначимо, що лаврські майстерні були засновані в 1883 році Іваном Їжакевичем. Сьогодні – це творчий союз професійних художників-іконописців, членів Національної спілки художників України.
Увага!
У зв'язку з карантинними обмеженнями на заході може бути не більше 20 осіб з дотриманням санітарної дистанції та використанням засобів індивідуального захисту. Тривалість заходу не більше 30 хв. Дякуємо за розуміння.
Відбудеться трансляція заходу онлайн на сторінці музею у мережі Facebook.
Початок о 15:30.
Подія онлайн на сторінці музею https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.