Оновлена бібліотека на Лесковиці запрошує на гостини
6 жовтня о 13:00 у міській бібліотеці-філії для дітей №1 Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи відбудеться відкриття осучасненого бібліотечного приміщення, яке створене за сприянням депутата Чернігівської міської ради, кандидата у депутати Чернігівської обласноїради від партії «Рідний дім» Ігоря Желдака.
Ігор Леонідович постійно підтримує та допомагає бібліотеці-філії№1 для дітей. Впродовж 2015-2020 років за сприяння депутата були проведені ремонтні роботи бібліотечного дворику, ганку, санвузла. Цього року для бібліотеки було придбано нові сучасні меблі та персональний комп’ютер у комплекті, а також окуляри віртуальної реальності OculusRiftTouch.Оновлений бібліотечний простірсприятиме розвитку підростаючого покоління
Запрошуємо усіх охочих відвідати бібліотеку за адресою: м. Чернігів, вул. Варзара, б.1
Телефон для довідок:
+380 (068) 092-33-75 (завідувачка бібліотеки-філії №1 Сусло Раїса Степанівна)
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.