"Європейський пробіг заради миру" на Чернігівщині
22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».
Пробіг здійснюється з нагоди Європейського тижня спорту у рамках всесвітнього заходу «World Harmony and Peace Run» (Всесвітній біг миру заради гармонії).
22 вересня, 09:40 — зустріч учасників пробігу на межі Сумської та Чернігівської областей (Коропська громада Коропського району);
22 вересня, 11:15 — зустріч у м. Короп;
22 вересня, 15:00 — зустріч у селищі Сосниця;
23 вересня, 09:45 — зустріч у місті Мена;
23 вересня, 11:45 — зустріч у селищі Березна (Менський район);
23 вересня, 14:30 — зустріч у селі Киселівка (Чернігівський район);
23 вересня, 16:00 — зустріч у місті Чернігів — Центральний парк культури та відпочинку;
24 вересня, 08:30 — зустріч у Чернігівській загальноосвітній школі № 20;
24 вересня, 09:15 — зустріч у Чернігівській загальноосвітній школі № 17;
24 вересня, 10:30 — зустріч у селі Трисвятська Слобода (Киїнська громада Чернігівського району);
24 вересня, 11:45 — зустріч у селищі Михайло-Коцюбинське (Чернігівський район);
25 вересня, 09:30 — зустріч у селі Смолин (Гончарівська громада Чернігівського району)
25 вересня, 11:30 — зустріч у селі Морівськ (Деснянська громада Козелецького району)
25 вересня, 15:30 — зустріч у місті Остер (Козелецький район)
26 вересня, 09:30 — зустріч у селищі Десна (Козелецький район)
26 вересня, 10:30 — зустріч учасників пробігу на межі Чернігівської та Київської областей (Пірнівська громада Вишгородського району).
Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення заходу.
Контактна особа — Ігор Лифар, директор Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», тел.: 067 772 75 40
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.