Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 19:25:50

Загальні збори Чернігівської обласної організації політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ"

20.09.2020   12:00Агенцiя

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», відповідно до частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України, повідомляє, що 20 вересня 2020 року, о 12:00, відбудуться загальні збори Чернігівської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» з метою висування кандидатів у депутати до місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів на чергових та перших місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року у Чернігівській області.

 

Захід відбудеться за адресою: м.  Чернігів, проспект Миру, буд.68, приміщення  РРК «Градецький».

 

Порядок акредитації

представників засобів масової інформації на Загальних зборах

 

Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації здійснюватиметься Чернігівською обласною організаціє Партії за наявності подання від засобу масової інформації або заяви журналіста, технічного працівника надісланого на електрону адресу chernihivska@zamajbutne.com.ua

У поданні засобу масової інформації на бланку редакції за підписом керівника засобу масової інформації зазначаються: його повне найменування; адреса редакції; адреса електронної пошти; прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) засобу масової інформації, щодо якого(их) вноситься подання; контактний номер телефону.

У заявах журналіста і технічного працівника, які є або не є штатними чи позаштатними працівниками засобу масової інформації, зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові; адреса; контактний номер телефону; адреса електронної пошти.

З питань акредитації телефонуйте на номер (050) 4652898

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.