Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day"
19 вересня о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:
Індивідуальні прибирання. Прибирання із друзями або родиною.
Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічайте забруднені й очищенні території.
Організатор акції — Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine». Організатор у Чернігівській області — Чернігівський обласний молодіжний центр.
Координаторка у Чернігівській області — Ірина Сімонова.
Для більш ефективної організації акції прохання заповнити запропоновану форму.
Локації у Чернігові та Чернігівській області:
Мар'їн гай (центральна локація) – координаторка Ніна Гулак (063 189-04-98).
Ялівщина – координаторка Анна Породько (093 362-40-25).
Березовий гай (по вул. Пухова) – координатор Сергій Безбородько (063 521-18-88).
Берег річки Десни за Річковим портом – координаторка Лариса Рень (063 645-94-99).
Березовий гай (що знаходиться за АЗС WOG, проспект Миру, буд.231-А) – у пошуках координатора.
Пролетарський гай (Святе озеро) - у пошуках координатора.
м. Ніжин – координаторка Анжела Тимченко.
Коропська громада – координаторка Дарина Мальцева (068 085-77-81).
м. Мена – координаторка Сніжана Федорченко (063 116-21-06).
м. Городня – координатор Максим Страдомський.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.