Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 17:16:51

Прес-конференція за участю керівництва театру імені Т.Г.Шевченка

14.08.2020   10:00Агенцiя

У зв’язку з відновленням роботи Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбудеться прес-конференція за участю керівництва театру. Темою зустрічі, яка проводитиметься у форматі неофіційного спілкуванні з представниками місцевих засобів інформації, стануть наступні питання:
– відновлення роботи колективу театру та особливі умови організації діяльності закладу, пов’язані з дотриманням санітарних норм і вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.2020 № 38 «Про внесення змін до Типових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»;
– підготовка прем’єрних показів вистав у новому театральному сезоні.

Запрошуємо представників обласних і міських друкованих видань, телерадіокомпаній, громадських засобів інформації до участі в прес-конференції, яка відбудеться 14 серпня о 10.00 год. у приміщенні Чернігівського облмуздрамтеатру, (ІІІ-й поверх, кімн.45).
Прохання до учасників прес-конференції – проходити через службовий вхід.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини