Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 18:57:31

Відкриття виставки "Олександр Савченко-Більський. У колі паризьких друзів"

07.08.2020   16:00Агенцiя

Цього року виповнюється 120 років від дня народження українського та французького художника Олександра Савченка-Більського (1900-1991).Завдяки самому митцю, а також його родині, у фондах Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана зберігається близько 200 графічних та живописних творів, датованих 1920-1980-ми роками.
Зважаючи на високий художній рівень цих творів, їх стильове розмаїття, а також плідну співпрацю майстра з так званою Паризькою групою українських мистців 7 серпня 2020 року відкривається виставковий проєкт «Олександр Савченко-Більський. У колі паризьких друзів» в Музеї української діаспори в Києві, де поряд з творами Олександра Васильовича будуть представлені роботи таких відомих художників як Микола Глущенко та Микола Кричевський з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана та Музею української діаспори.
Відкриття виставки відбудеться 7 серпня 2020 року о 16-00 у Музеї української діаспори (філіал музею історії Києва) за адресою: вулиця Московська, 40Б, м. Київ.

Виставка триватиме до 01.11.2020 р.

Деталі – за тел.: 0462-610-803

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини