Квест до Дня туризму
27 сентября с 12:00 до 13:00 в Чернигове будет проходить квест «Тайны родного города». Мероприятие приурочено к празднованию Всемирного дня туризма.
Сбор у центрального входа Черниговского областного академического музыкально-драматического театра.
Принять участие в квесте могут все желающие. Для этого необходимо собрать команду из 3-5 человек и подать заявку на участие.
Регистрация участников прекращается за 10 минут до начала игры.
При себе необходимо иметь любое средство для ведения съемки. Также желательно быть одетыми в удобную одежду.
Дополнительную консультацию можно получить по телефону (093) 750 29 80
Квест завершится награждением участников и небольшой концертной программой.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району