Брифінг організаторів та учасників Третього міжнародного джазового фестивалю Chernihiv Jazz Open
Брифінг організаторів та учасників Третього міжнародного джазового фестивалю Chernihiv Jazz Open, який відбудеться 28 вересня о 17.20 в обласному муздрамтеатрі.
Акредитація - на місці, але дуже просимо до 28 вересня, 10.00 повідомити, хто саме представлятиме ваше ЗМІ (ПІБ, е-mail, контактний телефон, назва ЗМІ) - на брифінгу журналісти отримають приємні сувеніри та квитки на перший концертний день.
Нагадую також, що 29 вересня о 15.00 в Чернігові відбудеться перший в Україні джаз-парад: колона крокуватиме від "Мегацентру" до Алеї Героїв, де на "Зеленій сцені" відбудеться концерт просто неба.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.