Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 13:38:49

Презентація партії "Голос" у Чернігові

28.05.2020   13:00Агенцiя

У четвер, 28 травня, у конференц-залі готелю Reikartz - Чернігів відбудеться прес-конференція керівників Політичної Партії "Голос" та презентація діяльності Чернігівського обласного осередку  партії.

Спікери:
Кіра Рудик - голова Політичної Партії "Голос", народна депутатка України
Ярослав Юрчишин - заступник голови Політичної Партії "Голос", народний депутат України
Володимир Барінцев - голова Чернігівської обласної територіальної організації Політичної Партії "Голос"
Андрій Кужель - член Політичної Партії "Голос"

Питання для обговорення:
1. Підготовка партії «Голос» до участі в місцевих виборах.
2. Підсумки першого року роботи "Голосу" в країні та області.

Місце проведення: готель Reikartz - Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 22-2.

Дата і час: 28 травня (четвер), 13.00.

Важливо дотримуватися вимог соціального дистанціювання під час проведення заходу.  Нагадуємо журналістам і активістам про захисні маски та рукавички. 

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини