Вулична акція "Портрет бажаного кандидата"
У місті Чернігові Чернігівською координаційною радою громадського руху ЧЕСНО 27 вересня буде проведено інформаційно-просвітницькі заходи, метою яких є привернути увагу та активізувати громадян України до участі у виборах 2012 року.
В рамках запланованого інформаційно-просвітницького заходу члени Чернігівської координаційної ради будуть розповсюджувати друковані інформаційні матеріали про 6 критеріїв, які нагадають українцям про необхідність їх голосу на парламентських виборах 2012 з використанням пересувного інформаційного пункту
Інформаційний пункт буде розміщено у м. Чернігові в парку навпроти ТЦ «Полісся»(Проспект Миру ,32) .
Тривалість заходу: з __12 00___ до ____13__00 __27_.09_.2012 року.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.