Приховування реальних фактів вбивства у розслідуванні по резонансній справі неповнолітнього Дениса Чаленко з м. Прилуки поліцейськими Чернігівщини
Мова піде про нові факти у резонансній справі, конкретних результатів в розлідуванні якої вимагають батьки неповнолітнього та сотні мешканців м. Прилуки.
Нові факти у справі Дениса Чаленко: скільки куль було випущено в Дениса, коли, ким та чому було підкинуто тіло під потяг, хто відповість за зниклі частини тіла після проведення первинної експертизи Чернігівськими судмедеспертами, замовні дискредитації батьків та правозахисників.
Учасники прес-конференції: батько вбитого Дениса Чаленка - Віктор Чаленко; адвокат по справі – Сергій Нестеренко; адвокат по справі – Володимир Білик; правозахисник - Олександр Підгорний. Увага!
Онлайн-трансляція розпочнеться о 12.00 у вівторок, 28 квітня, і буде доступна за посиланнями: https://www.unian.ua/static/press/live
Увага! Питання учасникам прес-конфреренції можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа "Питання на прес-конференцію 28.04 о 12.00"), а також за телефоном прес-центру УНІАН (044) 498 07 64, (питання телефоном будуть також прийматися і впродовж онлайн-трансляції прес-конференції).
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.